Основні відмінності між сучасними мукоактивними препаратами

Кашель - один з основних проявів безлічі захворювань органів дихальної системи - від ГРВІ до бронхіальної астми. Покликаний очистити дихальні шляхи від запального секрету і продуктів життєдіяльності мікроорганізмів, непродуктивний кашель може стати патологічним симптомом, що втомлює хворого і збільшує перебіг основної хвороби. Тому кашель обов'язково треба лікувати, в тому числі - призначенням відхаркувальних (мукоактивних) препаратів.

Читати далі...

Доцільність застосування мукорегуляторів при гострих респіраторних захворюваннях у дітей

Кашель – одна з найбільш частих причин звернення батьків до педіатра. У переважній більшості випадків кашель у дітей пов’язаний із захворюваннями респіраторної системи. У статті представлені дані про етіологічну структуру гострих респіраторних інфекцій, механізми дії, ефективність та безпеку застосування карбоцистеїну (препарату Флюдітек) у комплексному лікуванні захворювань органів дихання у дітей.

Читати далі...

Досвід застосування карбоцистеїну у дітей з гострими респіраторними захворюваннями

У статті наведені результати вивчення ефективності застосування препарату «Флюдітек» у лікуванні дітей старшого віку, хворих на ГРІ. Ефективність та безпечність препарату оцінювали за клінічною картиною, динамікою кашлю та оцінкою батьків та самих пацієнтів. Продемонстровано, що препарат «Флюдітек» має виразний терапевтичний ефект при лікуванні кашлю у дітей, хворих на гострі інфекційні захворювання, є безпечним у застосуванні.

Читати далі...

Застосування карбоцистеїну в терапії респіраторної патології у дітей

Кашель є частим приводом звернення батьків до педіатра. У переважній більшості випадків він є симптомом захворювань респіраторної системи та ЛОР-органів у дітей, діагностувати які допомагає ретельний збір анамнезу, в тому числі з'ясування специфічних характеристик кашлю, об'єктивний огляд і дані лабораторно-інструментальних обстежень.

Читати далі...

Карбоцистеїн пригнічує розвиток риновирусной інфекції в епітеліальних клітинах трахей людини

Метою дослідження було вивчити вплив муколітичного препарату карбоцистеїна на риновірусну інфекцію (РІ) в дихальних шляхах.

Читати далі...

Досвід використання карбоцистеїну в педіатричній практиці

Метою роботи стало дослідження ефективності карбоцистеина (Флюдітек) при гострому простому бронхіті у дітей. Карбоцістеін є ефективним мукорегуляторов, що відрізняється за механізмом дії від муколітичних і відхаркувальних препаратів, що нормалізує реологічні властивості і регулюючим кількість виділяється секрету. Це дозволяє рекомендувати його як препарат вибору при необхідності мукоактивної терапії ГРЗ у дітей.

Читати далі...

Муколітична терапія при гострих і хронічних ексудативних синуситах

Вивчення конкретних механізмів зміни мукоциліарний функції при різній патології верхніх дихальних шляхів і вуха дозволить визначити оптимальні варіанти муколітичний і мукорегулирующим терапії.

Читати далі...

Діагностика і лікування кашлю у дітей

Кашель є найбільш поширеним симптомом, з приводу якого звертаються за медичною консультацією. Він являє собою захисну реакцію організму, спрямовану на очищення дихальних шляхів від подразників, що потрапили ззовні (дим, пил, холодне чи сухе повітря, чужорідні тіла тощо) та від ендогенних компонентів (слиз, частки ендогенного епітелію тощо).

Читати далі...

Дихальні шляхи: вразливе місце

Стан слизової оболонки дихальних шляхів при простудних захворюваннях має першорядне значення. Щоб підібрати правильне лікування при бронхолегеневих захворюваннях, необхідно розібратися, що таке нормальний трахеобронхіальний секрет і чим він відрізняється від паталогічного

Читати далі...

Кашель у дітей з ГРВІ: що нового?

Лікування ГРВІ у дітей включає згідно із затвердженими стандартами (наказ МОЗ України № 499 від 16 липня 2014 р. «Уніфікованій клінічний протокол первинної медичної допомоги дорослому та дітям», розділ «Гострі респіраторні інфекції»), в першу чергу, базисну і симптоматичну терапію.

Читати далі...

Кашель у дітей та місце карбоцистеїну у його лікуванні

Одним із найпоширеніших симптомів у педіатричній практиці є кашель. Такі симптоми, як втомлюваність, слабкість, головокружіння та інші не є патогномонічними, а от якісна та кількісна характеристика кашлю часто дає можливість ще до об’єктивного обстеження хворої дитини запідозрити ту чи іншу патологію органів дихання.

Читати далі...

Сучасний погляд на застосування муколітиків в педіатрії

Лікування синдрому кашлю при інфекційних захворюваннях у дітей. клінічних аспектах порушення МЦТ в практиці педіатра.

Читати далі...

Мукорегуляторні препарати в терапії кашлю при респіраторної патології у дітей (огляд літератури)

Кашель є найбільш частим симптомом респіраторних захворювань у дітей. Симптом кашлю вимагає диференційованого підходу у виборі тактики лікування з урахуванням етіології, вікових особливостей респіраторного тракту у дітей і патогенетичних механізмів розвитку кашлю. У статті представлений огляд літератури з використання мукорегуляторним препарату Флюдітек при захворюваннях органів дихання у дітей.

Читати далі...

Карбоцистеїн у профілактиці загострень хронічного обструктивного захворювання легенів: дослідження CAPRI

Хронічне обструктивне захворювання легенів (ХОЗЛ), що охоплює хронічний бронхіт, емфізему та новий фенотип – «перехресний синдром ХОЗЛ-астма», – хронічне прогресуюче респіраторне захворювання, якому можна запобігти й ефективно лікувати. ХОЗЛ асоціюється зі значними коморбідними захворюваннями і позалегеневими ефектами, які здатні обтяжувати його перебіг.

Читати далі...

Кашель у дітей з респіраторними інфекціями: сучасні підходи до терапії

Гострі респіраторні інфекції (ГРІ) - група інфекцій, об'єднаних загальним механізмом розвитку та шляхами передачі (в основному повітряно-крапельним), хоча певну роль може грати і контактний (через брудні руки) шлях передачі. З огляду на, що до 90% гострих респіраторних інфекцій викликані респіраторними вірусами і вірусами грипу, при відсутності ознак бактеріальної інфекції використовують термін «гостра респіраторна вірусна інфекція» (ГРВІ).

Читати далі...

Матеріали для розповсюдження в рамках спеціалізованих семінарів, конференцій, симпозіумів з медичної тематики та у спеціалізованих виданнях, призначених для медичних та фармацевтичних працівників.

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies Якщо вам необхідна додаткова інформація, будь-ласка, ознайомтесь з умовами використання сайту та політикою про конфіденційність.
X