Що лікувати - кашель чи застуду?
Кашель сам по собі - важливий симптом: він дозволяє вивести слиз, який містить бактерії та токсини. Але це відноситься до продуктивого, “мокрого” кашлю. Якщо кашель “сухий”, царапає горло, виникає необхідність прийому муколітичних препаратів, що допомагають вивести мокротиння.
Як правильно лікувати кашель?
Головний принцип симптоматичного лікування кашлю - не усувати його, а підвищувати ефективність! Тому категорично неприпустимо без вказівки лікаря приймати лікарські засоби, що пригнічують кашель! При необхідності полегшення відкашлювання можна використовувати ліки, що впливають на мокротиння (що роблять його менш густим та в’язким). Два головних правила лікування кашлю: режим холодного вологого повітря та рясне пиття.
Скільки днів може продовжуватись кашель при застуді?
Під час застуди кашель, як правило, зберігається протягом 5-7 днів. Якщо кашель не проходить довше, ніж тиждень, рекомендовано негайно звернутись до лікаря.

Пишіть нам!

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies Якщо вам необхідна додаткова інформація, будь-ласка, ознайомтесь з умовами використання сайту та політикою про конфіденційність.
X