Флюдітек

Зима – чудовий час для активного відпочинку, але не завжди вдається вчасно згадати, що пора додому аби зігрітись і випити чашку гарячого чаю. Тому застуда та її частий супутник – кашель не змушують себе довго чекати.

Кашель тільки на перший погляд здається простим процесом, якщо не замислюватися, що причина його виникнення може бути далеко не одна. А різні види кашлю вимагають різного лікування.

Кашель виникає у відповідь на подразнення рецепторів дихальних шляхів. Види його найчастіше розрізняють в залежності від наявності мокротиння в дихальних шляхах:

  • при непродуктивному, сухому, дратівливому кашлі бронхіальна мокрота не утворюється.
  • для продуктивного, вологого кашлю характерно утворення та накопичення мокротиння.

Обидва види кашлю часто є симптомами інфекцій дихальних шляхів, викликаних вірусами або бактеріями. Важливо розрізняти ці два типи кашлю, тому що лікування сухого кашлю відрізняється від лікування вологого.

При вологому кашлі потрібно мати на увазі, що чим більша в'язкість мокротиння, тим важче її просування по респіраторному тракту, підвищена в'язкість мокротиння сприяє затримці патогенних мікроорганізмів на слизовій оболонці, що створює сприятливі умови для їх розмноження. Порушення дренажної функції дихальних шляхів може привести не тільки до ускладнення дихання, але і до зниження місцевого імунологічного захисту, розвитку запального процесу, а можливо і переходу його в хронічний.

Кашель - захисний рефлекс, спрямований на відновлення прохідності дихальних шляхів, але свої захисні функції він може виконувати тільки при певній в'язкості мокротиння. Тому для лікування запальних захворювань респіраторного тракту використовують муколітики та мукорегулятори, які нормалізують в'язкість секрету.

До складу безрецептурного препарату від кашлю Флюдітек входить карбоцистеїн, який розріджує мокротиння, що сприяє його виведенню. Карбоцистеїн є одним з найбільш популярних муколитиків в багатьох країнах Європи. Він має мукорегулируючу дію -відновлює секреторну функцію келихоподібних клітин, сприяє регенерації слизової оболонки.

Флюдітек представлений в трьох формах випуску (сироп 2% і 5%, розчин оральний 750 мг/10мл у саше). Сироп 2% зі смаком банану призначений для лікування дітей віком від 2 років, а сироп 5% та розчин оральний 750мг/10мл – для лікування дітей віком від 15 років та дорослих.

Флюдітек рекомендується для лікування симптомів порушень бронхіальної секреції та виведення мокротиння, особливо при гострих бронхолегеневих захворюваннях, наприклад при гострому бронхіті; при загостреннях хронічних захворювань дихальної системи.

Флюдітек - препарат, який варто покласти в сімейну аптечку, адже він допоможе впоратися з кашлем всім членам родини.

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies Якщо вам необхідна додаткова інформація, будь-ласка, ознайомтесь з умовами використання сайту та політикою про конфіденційність.
X