Лікування кашлю без наслідків

Кашель - сам по собі симптом корисний: він дозволяє вивести з нижніх дихальних шляхів слиз з бактеріями і їх токсинами. Але це все відноситься тільки до продуктивної, тобто «мокрому» кашлю. Якщо ж кашель «сухий», дряпає горло, хворому необхідно допомогти вивести мокроту спеціальними відхаркувальні засоби.

Читати далі...

Кашель: норма і патологія

Кашель - це природна рефлекторна реакція організму у вигляді різкого видиху, найчастіше пов'язана з подразненням дихальних шляхів. При цьому кашель може бути як симптомом захворювання, так і нормальним явищем у цілком здорової людини. Які причини кашлю, як відрізнити "здоровий" кашель від кашлю внаслідок патологічного процесу, і, нарешті, як правильно лікувати кашель і чи можна його попередити - давайте розберемося.

Читати далі...

Кашель у дитини: складний симптом

Кашель у дитини - поширена причина серйозної тривоги безлічі батьків, адже у випадку, коли піде «щось не так», цілком можливе ускладнення на кшталт бронхіту чи пневмонії. Як же лікувати кашель, щоб малюкові не нашкодити, а допомогти видужати чим найшвидше?

Читати далі...

Основний критерій вибору препарату від кашлю: безпека

Кашель – дуже поширений симптом, і це пояснює жорстоку конкуренцію серед виробників лікарських засобів з умовною позначкою «Від кашлю». На жаль, при виборі необхідного препарату від кашлю споживачеві без медичної освіти не завжди вдається швидко зорієнтуватися.

Читати далі...

Матеріали для розповсюдження в рамках спеціалізованих семінарів, конференцій, симпозіумів з медичної тематики та у спеціалізованих виданнях, призначених для медичних та фармацевтичних працівників.

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies Якщо вам необхідна додаткова інформація, будь-ласка, ознайомтесь з умовами використання сайту та політикою про конфіденційність.
X