Кашель: норма і патологія

Кашель - це природна рефлекторна реакція організму у вигляді різкого видиху, найчастіше пов'язана з подразненням дихальних шляхів. При цьому кашель може бути як симптомом захворювання, так і нормальним явищем у цілком здорової людини. Які причини кашлю, як відрізнити "здоровий" кашель від кашлю внаслідок патологічного процесу, і, нарешті, як правильно лікувати кашель і чи можна його попередити - давайте розберемося.

Читати далі...

Кашель у дитини: складний симптом

Кашель у дитини - поширена причина серйозної тривоги безлічі батьків, адже у випадку, коли піде «щось не так», цілком можливе ускладнення на кшталт бронхіту чи пневмонії. Як же лікувати кашель, щоб малюкові не нашкодити, а допомогти видужати чим найшвидше?

Читати далі...

Лікування кашлю без наслідків

Кашель - сам по собі симптом корисний: він дозволяє вивести з нижніх дихальних шляхів слиз з бактеріями і їх токсинами. Але це все відноситься тільки до продуктивної, тобто «мокрому» кашлю. Якщо ж кашель «сухий», дряпає горло, хворому необхідно допомогти вивести мокроту спеціальними відхаркувальні засоби.

Читати далі...

Основний критерій вибору препарату від кашлю: безпека

Кашель – дуже поширений симптом, і це пояснює жорстоку конкуренцію серед виробників лікарських засобів з умовною позначкою «Від кашлю». На жаль, при виборі необхідного препарату від кашлю споживачеві без медичної освіти не завжди вдається швидко зорієнтуватися.

Читати далі...
Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies Якщо вам необхідна додаткова інформація, будь-ласка, ознайомтесь з умовами використання сайту та політикою про конфіденційність.
X