Основні відмінності між сучасними мукоактивними препаратами

Кашель - один з основних проявів безлічі захворювань органів дихальної системи - від ГРВІ до бронхіальної астми. Покликаний очистити дихальні шляхи від запального секрету і продуктів життєдіяльності мікроорганізмів, непродуктивний кашель може стати патологічним симптомом, що втомлює хворого і збільшує перебіг основної хвороби. Тому кашель обов'язково треба лікувати, в тому числі - призначенням відхаркувальних (мукоактивних) препаратів.

Читати далі...

Доцільність застосування мукорегуляторів при гострих респіраторних захворюваннях у дітей

Кашель – одна з найбільш частих причин звернення батьків до педіатра. У переважній більшості випадків кашель у дітей пов’язаний із захворюваннями респіраторної системи. У статті представлені дані про етіологічну структуру гострих респіраторних інфекцій, механізми дії, ефективність та безпеку застосування карбоцистеїну (препарату Флюдітек) у комплексному лікуванні захворювань органів дихання у дітей.

Читати далі...

Досвід застосування карбоцистеїну у дітей з гострими респіраторними захворюваннями

У статті наведені результати вивчення ефективності застосування препарату «Флюдітек» у лікуванні дітей старшого віку, хворих на ГРІ. Ефективність та безпечність препарату оцінювали за клінічною картиною, динамікою кашлю та оцінкою батьків та самих пацієнтів. Продемонстровано, що препарат «Флюдітек» має виразний терапевтичний ефект при лікуванні кашлю у дітей, хворих на гострі інфекційні захворювання, є безпечним у застосуванні.

Читати далі...

Діагностика і лікування кашлю у дітей

Кашель є найбільш поширеним симптомом, з приводу якого звертаються за медичною консультацією. Він являє собою захисну реакцію організму, спрямовану на очищення дихальних шляхів від подразників, що потрапили ззовні (дим, пил, холодне чи сухе повітря, чужорідні тіла тощо) та від ендогенних компонентів (слиз, частки ендогенного епітелію тощо).

Читати далі...

Кашель у дітей та місце карбоцистеїну у його лікуванні

Одним із найпоширеніших симптомів у педіатричній практиці є кашель. Такі симптоми, як втомлюваність, слабкість, головокружіння та інші не є патогномонічними, а от якісна та кількісна характеристика кашлю часто дає можливість ще до об’єктивного обстеження хворої дитини запідозрити ту чи іншу патологію органів дихання.

Читати далі...

Карбоцистеїн у профілактиці загострень хронічного обструктивного захворювання легенів: дослідження CAPRI

Хронічне обструктивне захворювання легенів (ХОЗЛ), що охоплює хронічний бронхіт, емфізему та новий фенотип – «перехресний синдром ХОЗЛ-астма», – хронічне прогресуюче респіраторне захворювання, якому можна запобігти й ефективно лікувати. ХОЗЛ асоціюється зі значними коморбідними захворюваннями і позалегеневими ефектами, які здатні обтяжувати його перебіг.

Читати далі...

Матеріали для розповсюдження в рамках спеціалізованих семінарів, конференцій, симпозіумів з медичної тематики та у спеціалізованих виданнях, призначених для медичних та фармацевтичних працівників.

Цей сайт використовує cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтесь з використанням файлів cookies Якщо вам необхідна додаткова інформація, будь-ласка, ознайомтесь з умовами використання сайту та політикою про конфіденційність.
X